Пан МатрасBRN
MUSSONМатрасы Соната
NeoLuxЛіжка ТМ ЛЕВ
Матрасы Come-forМатрасы Notte
Матрасы EKON-LATEXAmerican Dream
ArabeskaМатрасы Breckle
Матрасы Doctor Health®Ecoflex
Матрасы EvolutionExtra
Матрасы Herbalis KidsМатрасы Magniflex
Матрасы MatroLuxeNovelty
RegenerationМатрасы Sleep&Fly
Sleep Fly OrganicМатрасы Take&Go
Take&Go bambooнаматрасники Utek
Матрасы ВеламТеМП мебель
Деревянные кровати ТМЭстелла

"Пан Матрас"
магазин ортопедичних
матрасів в:

м. Запорожжя

пр. Металлургів 8б
ТЦ "Афіна", 3-й поверх
тел. (050) 742-56-98, (067) 192-19-12

 

пр. Соборний 85
ТРЦ "Аврора" 4-й поверх
тел. (093) 436-30-89
(068) 974-57-66, (050) 484-97-67

 

г. Днепр

пр. Пушкіна 61(р-н "Озерка")
тел. (056) 767-53-72, (066) 058-70-09
(093) 695-45-77

 

 г. Енергодар 

ул. Енергодарске шосе 6

тел. (050)040 95-67

 

Пан Матрас - магазин матрасів в Запоріжжі та Дніпрі, ортопедичні матраци в Запоріжжі та Дніпрі, купити матрац ортопедичний

Корисна інформація про матраци та здоровий сон.
18 декабря 2021

Сон – запорука здоров'я

Що є запорукою відмінного самопочуття та гарного настрою? У чому секрет бадьорого та міцного духу? Що є джерелом позитивного мислення та душевної рівноваги? Відповідь на ці питання одна - здоровий і по-справжньому міцний сон! І важливою складовою такого сну є саме те, на чому Ви спите!

Хребет – опора всього організму. Хребетний стовп функціонує як захист спинного мозку, та бере участь у рухах голови та тулуба. У шаленому ритмі сучасності він зазнає великих навантажень і перевтомлюється! Велику шкоду на нашу спину робить пасивний спосіб життя або сидяча робота. Багато хто вже з дитинства живе з проблемою сколіозу, через неправильне сидіння за шкільною партою. Тому саме для хребта важливо, як і на чому ми спимо.

 

Вірне розміщення хребта на поверхні матраца та ліжка, дозволяє зняти напругу з хребця, м'язів та нервової системи, після важкого трудового дня. Знаючи всі тонкощі корисного сну, рекомендується купувати якісний матрац, що допоможе Вам підтримувати своє здоров'я та зберегти його на довгі роки! Науковими дослідженнями доведено, що 40% населення людей погано сплять через болі в спині, які виникають, коли людина спить на низькоякісних матрацах. Недостатня щільність поверхні, на якій розташовується хребет, призводить до замикання нервових закінчень та порушення кровообігу!

Важливо відзначити кілька нюансів здорового сну: корисним вважається сон на правому боці, з трохи зігнутими в колінах ногами, на матраці, який відповідав би фізіологічній будові людини. Завдяки цьому, хребет і м'язи розслабляються, дихання рівне, не ускладнює роботу серця - ви по-справжньому комфортно відпочиваєте! Не варто укутуватися в ковдру з головою – це дуже шкідливо, тому що можна дихати лише переробленими газами! Свіже повітря, комфортний матрац, правильна поза – сприяють чудовому відпочинку та повноцінному сну!